Z dumą prezentujemy listę lektorów pracujących w szkole Perfect. Wszyscy to wysoce wykwalifikowani profesjonaliści z dużym doświadczeniem w nauczaniu języków obcych. Siłą szkoły zawsze są jej nauczyciele!

angielski

mgr Sławomir Górka – dyrektor Szkoły

Absolwent filologii angielskiej na Uniwersytecie Warszawskim (specjalizacja nauczycielska) oraz w Społecznej Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzani w Warszawie (specjalizacje tłumaczeniowa oraz Business English).
Ukończył studia magisterskie w warszawskiej filii amerykańskiej uczelni Clark University otrzymując tytuł Master of Science in Business Communication.

mgr David Dalton

Absolwent wydziału nauczania języka angielskiego w Barnet College w Londynie.

Pracuje jako nauczyciel języka angielskiego w Polsce od ponad 20 lat. Specjalizuje się w nauczaniu języka angielskiego ogólnego i biznesowego. Posiada doświadczenie w prowadzeniu kursów specjalistycznych: język prawniczy, medyczny, inżynierski, IT.

David Morgan – Ph.D. (Doktor Nauk Humanistycznych)
Absolwent Wydziału Historii Beloit College Wisconsin w USA oraz Central European University w Budapeszcie. Doktor w dziedzinie nauk humanistycznych (praca doktorska napisana i obroniona w Polskiej Akademii Nauk). Pracował również jako wykładowca w Instytucie Lingwistyki Stosowanej Uniwersytetu Warszawskiego. Obecnie uczy również w Politechnice Radomskiej.
Posiada obywatelstwo amerykańskie. Od ponad 15 lat mieszka w Polsce.

mgr Marzena Aksamit
mgr Eliza Górka
mgr Monika Podkowińska
mgr Monika Pawlak
mgr Karolina Stobieniecka

hiszpański
mgr Jarosław Barański
Absolwent Wydziału Iberystyki Uniwersytetu Warszawskiego. Pracuje również jako nauczyciel języka hiszpańskiego w IV Liceum im. Tytusa Chałubińskiego, gdzie uczy klasy z wykładowym jęz. hiszpańskim.
 francuski
mgr Hacene Kebbas
Absolwent filologii romańskiej na Uniwersytecie w Algierze, specjalność literatura francuska.
Odbył staż nauczycielski w Centrum Lingwistyki Stosowanej w Besacon we Francji. Posiada
kwalifikacje egzaminatora dla międzynarodowych certyfikatów DELF i DALF.
 niemiecki
mgr Barbara Macieja