O nas

Szkoła języków obcych PERFECT, jedna z najdłużej działających szkół językowych w Radomiu, oferuje naukę języków obcych od 1996r.
Szkoła mieści się przy ul. Mickiewicza 19, (róg Mickiewicza i Sienkiewicza – naprzeciw Katedry Mariackiej).
Doskonała lokalizacja, w sercu Radomia, pozwala naszym klientom na dogodny dojazd własnym środkiem transportu, jak również transportem publicznym – w pobliżu szkoły znajdują się przystanki wielu linii autobusowych.

Szkoła oferuje :

• Naukę w grupach 6-10 osobowych, uwzględniających wiek  oraz poziomu zaawansowania.
  • Diagnozę umiejętności językowych dla nowych uczniów na podstawie testów diagnostycznych i (lub) rozmów kwalifikacyjnych.
  • Znakomity zespół doświadczonych, cenionych lektorów.
  • Zajęcia z wysoko kwalifikowanymi „native speakers”.
  • Dbałość o indywidualne postępy każdego ucznia.
  • Skuteczne przygotowanie do egzaminów 8-klasisty, maturalnych, Cambridge ESOL: KET, PET, FCE, CAE, CPE oraz DELF z języka francuskiego.
  • Możliwość uczestnictwa w obozach językowych w Wielkiej Brytanii.

mobile: 0 531 454 343

Email: info@perfectszkola.radom.pl